Dette er alle arrangementer, inkludert fra tidligere Hexcon. Hvis du vil gjenbruke en arrangementsbeskrivelse fra tidligere år går det antagelig (?) bra å bare endre tidspunkt for arrangementet, skjønt du må sjekke om du får til å slette gamle påmeldinger også.

16. november 2018

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
16:00 - 00:00 Fri spilling Komiteen
16:00 - 17:30 Innsjekking Komiteen
17:30 - 22:00 ===== Pulje 1 ===== - -
17:30 - 22:00 FATE: The Dread Curse of the Ruby of Despair! Thomas Ramsli Rasmussen 0
17:30 - 22:00 Kingsburg Runar Kojan 0
17:30 - 00:30 Pathfinder: Eberron Adventures Henrik Lerdahl 0
17:30 - 22:00 Smash-Up Torstein Fjelstad Selvik 0
17:30 - 22:00 Ticket to Ride Hilde Austlid 0
17:30 - 22:00 To kill an angel Tommi Brander 0
22:30 - 00:30 ===== Pulje 2 ===== - -
22:30 - 00:30 Power Grid Harald Torvatn 0
22:30 Yedo Sigurd Johannes Gaut 0

17. november 2018

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
Hele dagen Fri spilling Komiteen
00:30 - 08:00 ===== Pulje 3 ===== - -
00:30 - 03:30 Scythe Tore Schade Svenningsson 0
09:00 - 10:30 ===== Pulje 4 ===== - -
09:00 - 14:00 Fiasko Fredrik Olavesen 0
09:00 - 15:00 Malifaux Ole Ingvar Stene 0
09:00 - 14:00 Orbit Battle Torbjørn Dybsland 0
09:00 - 10:30 Roll for the Galaxy Harald Torvatn 0
09:00 - 10:30 Space Cadets Dice Duel Torstein Fjelstad Selvik 0
09:00 - 14:00 The doom of a baroness Tommi Brander 0
10:30 - 14:00 ===== Pulje 5 ===== - -
10:30 - 14:00 Abstrakt strategi for 2 spillere Per Sørlie 0
10:30 - 14:00 Blood Rage Runar Kojan 0
10:30 - 14:00 Pathfinder - The guide from the fjord Iván Sánchez Ortega 0
14:30 - 19:00 ===== Pulje 6 ===== - -
14:30 - 19:00 Guild Ball (Demo) Harald Torvatn 0
14:30 - 19:00 Promethean: Music of the Spheres Henrik Lerdahl 0
14:30 - 19:00 Reiner Knizia spill for 2-4 spillere Per Sørlie 0
14:30 - 19:00 Root Tor Iver Wilhelmsen 0
14:30 - 19:00 Rum and bones Torstein Fjeldstad Selvik 0
14:30 - 19:00 SPANC (Space Pirate Amazon Ninja Catgirls) Rolf Arne Ganderud 0
19:30 - 21:00 Bankett Komiteen 0
20:45 - 22:00 ===== Pulje 7 ===== - -
20:45 - 22:00 Meningsløs spørrekonkurranse Knut Eivind Brennhaug 0
22:00 - 00:00 ===== Pulje 8 ===== - -
22:00 - 03:00 Predation Henrik Lerdahl 0

18. november 2018

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
00:00 - 08:00 ===== Pulje 9 ===== - -
Hele dagen Fri spilling Komiteen
09:00 - 10:30 ===== Pulje 10 ===== - -
09:00 - 15:00 Fiasko Fredrik Olavesen 0
09:00 - 15:00 Mage: the Awakening: When Worlds Collide Thomas Ramsli Rasmussen 0
09:00 - 10:30 Star Realms Harald Torvatn 0
09:00 - 15:00 Warhammer 40k Rune Martin Skarpnes 0
10:30 - 15:00 ===== Pulje 11 ===== - -
10:30 - 15:00 Guild Ball (turnering) Harald Torvatn 0
17:00 - 20:00 Postconmiddag Komiteen

25. oktober 2019

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
17:30 - 21:30 Cthulhu Wars pulje 1 Tore Schade Svenningsson 0
17:30 - 21:30 Dungeoncrawling on demand 1, pulje 1 Tommi Brander 0
17:30 - 21:30 Gloom of Kilforth co-op pulje 1 Torgeir 0
17:30 - 21:30 Terraforming Mars pulje 1 Runar Holen 0
22:00 Clash of Cultures pulje 2 ole 0
22:00 - 23:30 Crusader kings the Boardgame pulje 2 John Christer Nyheim Rusti 0

26. oktober 2019

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
10:00 - 21:00 Age of sigmar pulje 3 og 4 Torbjørn Larsen 0
10:00 - 12:00 Call to Adventure pulje 3A John Christer Nyheim Rusti 0
10:00 - 15:00 Landnám pulje 3 Tor Gjerde 0
10:00 - 12:00 To the Temple of Doom! To Defeat the Ancient Evil! pulje 3A Hilde Austlid 0
12:00 - 21:00 Dungeon Crawler on demand 2, pulje 3b og 4 Tommi Brander 0
12:00 - 18:00 Game of Thrones the Boardgame med Mother Dragons, pulje 3b og 4A John Christer Nyheim Rusti 0
12:00 - 15:00 Santa Maria pulje 3b Kristoffer Fiskvik 0
12:00 - 15:00 Tragedy Looper pulje 3b Hilde Austlid 0
15:00 - 21:00 Gloom of Kilforth pulje 4 Tor Gjerde 0
15:00 - 21:00 Gloranta, The Gods war, pulje 4 Tore Svenningson
15:00 - 21:00 Invisible Sun Pulje 4 Henrik Lerdahl 0
15:00 - 18:00 Stone Age pulje 4a Kristoffer Fiskvik 0
18:00 - 21:00 Klask pulje 4b Tor Sverre Lund 0
22:00 - 23:30 Blood Bowl Team Manager pulje 5 John Christer Nyheim Rusti 0

27. oktober 2019

Tidspunkt Arrangement Kategorier Arrangør Påmeldte
10:00 - 15:00 Spirit Island pulje 6 John Christer Nyheim Rusti 0
10:00 - 13:00 Thebes pulje 6a Kristoffer Fiskvik 0
10:00 - 15:00 Wrasslin' pulje 6 Hilde Austlid 0

Powered by Events Manager